Sposoby na otwieranie studzienki

Gama narzędzi Skorpion do serwisowania sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej, telekomunikacyjnej to olbrzymi krok w przyszłość.

Innowacyjność naszych przyrządów do otwierania i zabezpieczania studzienek wyznacza nową drogę w zakresie bezpieczeństwa, jak i BHP.

Zabezpieczenia studni przed niepożądanym otwarciem możliwe jest dzięki opatentowanemu Systemowi Skorpion WŁ-002. System Skorpion od wielu lat zabezpiecza infrastrukturę krytyczną w wielu przedsiębiorstwach wodociągowych, ciepłowniczych i telekomunikacyjnych.

Więcej informacji o Systemie Skorpion znajdziesz tutaj.

Urządzeniem, które współpracuje z systemem Skorpion WŁ-002 do zabezpieczenia studzienek jest wyciągarka Skorpion WS-001 i wyciągarka WS-006. Narzędzie to jest bardzo bezpieczne. Umożliwia bez użycia siły pracowników wyjmowanie i przemieszczanie dekli włazów studzienek.

Więcej informacji o Wyciągarkach Skorpion znajdziesz tutaj.

Wraz z wyciągarką, za pomocą nowego opatentowanego kolca skorpion po raz pierwszy pracownicy firm wodociągowo-kanalizacyjnych, ciepłowniczych, telekomunikacyjnych mogą użyć nowej metody wyciągania włazów. Jest to system bezhakowy, do tej pory nie znany w przedsiębiorstwach wod-kan, ciepłowniczych i telekomunikacyjnych.

Więcej informacji o Kolcu Skorpion znajdziesz tutaj.

Następnym narzędziem do otwierania zardzewiałych dekli włazów jest popatentowana dźwignia Skorpion WŁ-016. To niewielkie urządzenie w kilka sekund podniesie / rozszczelni pokrywę studni wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej i telekomunikacyjnej.

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala otworzyć właz studzienki bez użycia siły pracowników. Zasada trzech dźwigni w jednej czyni ją bardzo mocnym i silnym narzędziem.

Więcej informacji o Kolcu Skorpion znajdziesz tutaj.

Narzędzia Skorpion do serwisowania sieci wod-kan, ciepłowniczej i telekomunikacyjnej zaprojektowano tak, aby opary, wyziewy gazów były eliminowane do niezbędnego minimum.

Jak podnieść właz do studni kanalizacyjnej, ciepłowniczej, wodociągowej, czy telekomunikacyjnej? W tej chwili to już nie jest problem. Przy pomocy narzędzi Skorpion staje się to łatwe, proste i bezpieczne.

Wszystkie nasze narzędzia posiadają odpowiednie certyfikaty i instrukcje.