Innowacyjny hak do studzienek

Nowa generacja haków Skorpion WS-010 to bez wątpienia przełom w sposobie otwierania studzienek wodociągowych, kanalizacyjnych, telekomunikacyjnych i ciepłowniczych. Innowacyjna, a jednocześnie stosunkowo prosta konstrukcja haków do pokryw Skorpion WS-010 to gwarancja łatwiejszego i szybszego otwierania studni włazów w ekstremalnych
warunkach.

Ten przełomowy hak do otwierania pokryw jest wykonany z ruchomych elementów. Dzięki temu można go wykorzystywać do każdego dekla włazu studzienki. Nieistotne, czy studzienka jest zbudowana na terenie zielonym, skarpie czy w miejscu utwardzonym. Hak do pokryw włazów Skorpion WS-010 doskonale sprawdzi się w każdym terenie.


Innowacyjna konstrukcja haka otwierania studzienek pozwala na bezpieczną pracę, a tym samym przyczynia się do eliminacji urazów kręgosłupa ,nadwyrężeń mięśni i ścięgien. Nasz hak do otwierania studni to nowe rozwiązanie w obsłudze sieci kanalizacyjnej, wodociągowej, ciepłowniczej i telekomunikacyjnej.
Co istotne, hak Skorpion WS-010 może być wyposażony w elementy wykonane z brązo- berylu co czyni go narzędziem beziskrowym.

Kup już dziś hak do studzienek Skorpion WS-010 i wyeliminuj ze swojej pracy archaiczny hak z drutu!

Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj.

Hak Skorpion WS-010 dostępny jest w naszym e-sklepie. Oferujemy komplet dostosowany zarówno do branży telekomunikacyjnej, jak również wod-kan i ciepłowniczej.